
Жартылай шеңберлі файл, 250 мм, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар Sibrtech 16329 жартылай шеңберлі файлы, пышақтың ұзындығы 250 мм, металл дайындамаларды толтыруға арналған. №2 айқаспалы ойықтың арқасында ол қатты металл бұйымдарын өңдеуде тиімді. Бөлшектердің пішіні мен өлшемін реттеуге мүмкіндік беретін тегіс, ойыс және конустық беттерге жарамды. Файл кәсіпқойлар мен слесарь әуесқойларына пайдалы болады. Артықшылықтары Файл көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін анықтайды. Ыңғайлы ағаш тұтқасы сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Түссіз лакпен қапталған жабын құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, тұтқаны ісінуден және кебуден қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 392 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 163-Егеулер, жартылай шеңберлі распылар |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Тұтқаның материалы | древесина твердых лиственных пород |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996072739 |
- Бағасы: 1 270 ₸

