
Файл 150 мм, жартылай шеңберлі, карбидпен қапталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жартылай шеңберлі файл Matrix 16508 карбидпен қапталған, жұмыс бөлігінің ұзындығы 150 мм, қатты материалдардан жасалған бөлшектерді толтыру үшін қолданылады. Жартылай шеңберлі профиль оны тегіс және ойыс беттерді, сондай-ақ дөңгелек саңылауларды өңдеуде тиімді етеді. Құрал кәсіби салада қолданылады, тұрмыста да пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік — файл көміртекті болаттан жасалған, жоғары жүктеме кезінде деформацияға төзімді. Жоғары ресурс — карбидті бүркудің арқасында жұмыс беті кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Жұмыс кезіндегі жайлылық — жұмсақ жабыны бар эргономикалық пластикалық тұтқа алақаннан сырғып кетпейді. Сақтаудың қарапайымдылығы — тұтқасында ілуге арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Диаметрі | 5.5 мм |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Тұтқа | пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996027869 |
- Бағасы: 1 635 ₸

