
Файл, 200 мм, тегіс, карбидпен қапталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм қалақшасы бар, карбидпен қапталған Matrix 16502 жалпақ файлы жоғары қатты материалдарды өңдеуде тиімді. Металдармен және керамикалық плиткалармен жұмыс істеуге арналған оңтайлы құрал. Тегіс жұмыс беті түзу жиектер мен тікбұрышты кесінділерді тазалауға және тегістеуге ыңғайлы. Файл слесарлық және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның қаттылығы мен кернеулерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Карбидті бүріккіш жұмыс бөлігіне жағылады, бұл файлдың керемет абразивті қасиеттерін анықтайды. Жұмсақ жабыны бар пластик тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқадағы саңылау ілулі сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Тұтқа | пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996027838 |
- Бағасы: 2 864 ₸

