
Файлға арналған тұтқа 200 мм, ағаштан жасалған Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
16663 ағаш тұтқасы ұзындығы 200 мм файлдарға арналған және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Оның төртбұрышты отырғызу тесігі бар, оған сәйкес шанағы бар файл орнатылады. Бекітудің қарапайымдылығына байланысты бір тұтқаны бірнеше құралдар үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Отырғызу тесігі файлды орнату кезінде тұтқаның корпусын зақымданудан қорғайтын металл сақинамен нығайтылған. Эргономикалық пішінді тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға мықтап орналасады. Бұйымның материалы — ағаш, сондықтан ол денсаулық пен қоршаған орта үшін қауіпсіз.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.014 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 166-Ручки для напильников |
| Диаметрі | 25 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тұтқаның материалы | древесина твердых лиственных пород |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800056078 |
- Бағасы: 153 ₸

