
Бұрауыш Fusion, PH0 х 80 мм, CrV, үш компонентті сабы "Anti slip" Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix Fusion 11432, PH0 x 80 мм, CrV болаттан жасалған, "anti slip" 3 компонентті тұтқасы бар, Phillips Phillips филлипс басы бар бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Кәсіби бұрағыш құрылыс, монтаждау және жөндеу жұмыстарын орындау кезінде, сондай-ақ жиһазды құрастыру және автокөлікті жөндеу кезінде пайдалы болады. Штанганың ұзындығы 80 мм беттерде және ойықтарда орналасқан бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Штанга мен ұшы қаттылығы 50-52 HRC тозуға төзімді CrV легирленген болаттан жасалған, бұл бұрағыштың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Магниттелген ұш бекіткіштерді бекітуге және бұрағышты бір қолыңызбен бағыттауға, ал екінші қолыңызбен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Фосфатталған сплайн оңай жұмыс істеу үшін бекіткіштерді жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді. Саусақ асты ойықтары мен арнайы секциялары бар үш бөліктен тұратын "сырғанауға қарсы" тұтқасы сырғып кетпестен ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.036 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 114- Үш компонентті сабы бар Fusion бұрағыштары \\ MATRIX |
| Сырықтың ұзындығы | 80 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996099880 |
- Бағасы: 315 ₸

