
Бұрауыш Fusion, PH1 х 150 мм, CrV, үш компонентті сабы "Anti slip" Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix Fusion 11439, PH1 x 150 мм, CrV болаттан жасалған, "anti slip" 3 компонентті тұтқасы бар, Phillips филлипс басы бар бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Кәсіби бұрағыш құрылыс, монтаждау және жөндеу жұмыстарын орындау кезінде, сондай-ақ жиһазды құрастыру және автокөлікті жөндеу кезінде пайдалы болады. Штанганың ұзындығы 150 мм ойықтардағы бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Штанга мен ұшы қаттылығы 50-52 HRC тозуға төзімді CrV легирленген болаттан жасалған, бұл бұрағыштың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Магниттелген ұш бекіткіштерді бекітуге және бұрағышты бір қолыңызбен бағыттауға, ал екінші қолыңызбен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Фосфатталған сплайн оңай жұмыс істеу үшін бекіткіштерді жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді. Саусақ асты ойықтары мен арнайы секциялары бар үш бөліктен тұратын "сырғанауға қарсы" тұтқасы сырғып кетпестен ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.087 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 114- Үш компонентті сабы бар Fusion бұрағыштары \\ MATRIX |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996099088 |
- Бағасы: 497 ₸

