
Бұрауыш Fusion, SL6 х 200 мм, CrV, үш компонентті сабы "Anti slip" Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix Fusion 11418, SL6,0 x 200 мм, CrV болаттан жасалған, 3 компонентті "сырғанауға қарсы" тұтқасы бар, бұрандалы бекіткіштерді "минус" саңылаулы ойықпен бұрап, бұрап алуға арналған. Ол автомобильдерді жөндеу, құрылымдарды монтаждау және т.б. үшін кәсіби пайдалануға арналған. 200 мм-ге дейін ұзартылған өзек бұрағышты айтарлықтай ойықтарда жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Штанга мен ұшы қаттылығы 50-52 HRC тозуға төзімді CrV легирленген болаттан жасалған, бұл бұрағыштың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Магниттелген ұш бекіткіштерді бекітуге және бұрағышты бір қолыңызбен бағыттауға, ал екінші қолыңызбен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Фосфатталған сплайн оңай жұмыс істеу үшін бекіткіштерді жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді. Саусақ асты ойықтары мен арнайы секциялары бар үш бөліктен тұратын "сырғанауға қарсы" тұтқасы сырғып кетпестен ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.126 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 114- Үш компонентті сабы бар Fusion бұрағыштары \\ MATRIX |
| Сырықтың ұзындығы | 200 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL6 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996078045 |
- Бағасы: 636 ₸

