
Fusion SL6/PH2 мм құрама бұрағыш, CrV, үш компонентті тұтқа "Anti slip" Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Fusion 11451, SL6,0/PH2 мм, CrV, 3 компонентті "сырғанауға қарсы" тұтқасы бар құрама бұрағыш құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Екі жақты штанганың арқасында ол Phillips және Slotted саңылаулары бар бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. 125 мм штангасы бар бұрағыш бекіткіштермен ойықтарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Штанга мен ұшы қаттылығы 50-52 HRC тозуға төзімді CrV легирленген болаттан жасалған, бұл бұрағыштың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Магниттелген ұш бекіткіштерді бекітуге және бұрағышты бір қолыңызбен бағыттауға, ал екінші қолыңызбен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Саусақ асты ойықтары мен арнайы секциялары бар үш бөліктен тұратын "сырғанауға қарсы" тұтқасы сырғып кетпестен ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.158 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 114- Үш компонентті сабы бар Fusion бұрағыштары \\ MATRIX |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996077734 |
- Бағасы: 878 ₸

