
Бит жинағы бар бұрағыш, 11 дана, Fusion, CrV, үш компонентті тұтқа "Anti slip" Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған Matrix Fusion 11453 бит жинағы бар бұрағыш, 3 бөліктен тұратын "сырғанауға қарсы" тұтқасы бар, бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 11 бөліктен тұратын жинаққа кіреді. Ұстағыш бұрағыш болып табылады және РН, SL және Torx саңылаулары бар ең көп таралған бит өлшемдерімен бірге келеді, сондықтан бірнеше стандартты бұрағыштарды ауыстырады. Жинақ жиһазды құрастыру, электр құрылғыларын жөндеу кезінде пайдалы болады және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Биттер хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімді және жоғары ресурсқа ие. Жинаққа 1/4 дюймдік қондырма өлшемі бар розетка адаптері кіреді, бұл сыртқы алтыбұрышты бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға мүмкіндік береді. Жинаққа қажетті саптамаларды сақтауды және таңдауды жеңілдететін сплайн түрлері мен өлшемдері үшін белгілері бар бит ұстағышы кіреді. Биттері бар бұрағыш өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағына қарағанда әлдеқайда аз орын алады, бұл тасымалдауды сақтауды жеңілдетеді. Эргономикалық үш бөліктен тұратын тұтқаның саусақ асты ойықтары және сырғанауға қарсы өрнегі бар, сондықтан ол қолға ыңғайлы орналасады және алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.206 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 114- Үш компонентті сабы бар Fusion бұрағыштары \\ MATRIX |
| Пәндер саны | 11 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078137 |
- Бағасы: 1 370 ₸

