
Саптамалары бар Fusion дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыш, 11 дана, пластик қаптамада, үш бөліктен тұратын тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3 компонентті тұтқасы бар, саптамалары бар Matrix Fusion 11582 дәлдіктегі бұрағыш - бұл электротехниканы, көзілдірікті, ұялы телефондарды, ноутбуктарды және т.б. Жөндеуге арналған пластикалық қарындаш қораптағы 11 бөліктен тұратын жинақ. Жинақ кәсіби шеберлерге пайдалы. Конустық профилі бар 10 ұзартылған бит ойықтарда жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Штанга мен қашаулар 50-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған CrV легирленген болаттан жасалған, бұл оларға жоғары беріктік пен сенімділік береді. Қосылатын алтыбұрыштағы қуатты магнит биттерді ұстаудың сенімділігіне кепілдік береді. Магниттелген бит ұшы бекітілетін бөлікті бір қолмен ұстауға мүмкіндік беру арқылы жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Саусақ асты ойықтары және сырғанауға қарсы жабыны бар үш бөліктен тұратын тұтқа ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Пластикалық қарындаш қорап жинақты қауіпсіз сақтауды және тасымалдауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.151 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 11 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996077697 |
- Бағасы: 2 487 ₸

