
Fusion қондырмаларымен дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыш, 22 дана, Matrix пластик қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Саптамалары бар Matrix Fusion 11584 дәлдіктегі бұрағыш — бұл электротехниканы, көзілдірікті, ұялы телефондарды, ноутбуктарды және т.б. жөндеуге арналған пластикалық қарындаш қораптағы 22 бөліктен тұратын жинақ. Жинақ кәсіби шеберлерге пайдалы. нақты жұмыстарға арналған 20 бит және жинаққа кіретін битұстағыш қойылған міндеттерді тиімді шешуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Штанга мен қашаулар 50-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған CrV легирленген болаттан жасалған, бұл оларға жоғары беріктік пен сенімділік береді. Қосылатын алтыбұрыштағы қуатты магнит биттерді ұстаудың сенімділігіне кепілдік береді. Магниттелген бит ұшы бекітілетін бөлікті бір қолмен ұстауға мүмкіндік беру арқылы жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Саусақ асты ойықтары және сырғанауға қарсы жабыны бар үш бөліктен тұратын тұтқа ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жинақ оңай сақтауға, тасымалдауға және жұмыс кеңістігін тиімді ұйымдастыруға арналған серіппелі қақпағы және айналмалы бит матрицасы бар қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 22 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR, TT, TA, T, U, Y |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996077703 |
- Бағасы: 3 260 ₸

