
Құрама бұрауыш SL6/PH2 Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 115875 құрама бұрағыш екі жақты штанганың арқасында стандартты өлшемдегі SL6,0 және PH2 бұрандалы элементтерді монтаждау және бөлшектеу үшін жарамды. Ол қарапайым жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде тұрмыстық қажеттіліктерге арналған. Штанганың ұзындығы 75 мм оңай қол жетімді бекіткіштерді бұрауға және алуға, сондай-ақ ойықтарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тозуға төзімді көміртекті болаттан жасалған өзек ұзақ уақыт қызмет етеді. Пластикалық тұтқа сенімді ұстау үшін арнайы қабырғалармен жабдықталған. Бұрауыштың салмағы небәрі 64 г, сондықтан жұмыс кезінде қолдарыңыз шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.064 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Пәндер саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996077765 |
- Бағасы: 623 ₸

