
Құрама бұрауыш, SL6/PH2, CrV, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар CrV болаттан жасалған Matrix 11580 құрама бұрағыш стандартты өлшемдегі SL6,0 және PH2 бекіткіштерін орнатуға және бөлшектеуге мүмкіндік береді. Ол кәсіби пайдалануға, атап айтқанда, құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыруға арналған. Штанганың ұзындығы 127 мм болғандықтан, бекіткіштермен жұмысты бетінде және ойықтарда орындауға болады. Артықшылықтары Екі жақты штанга легирленген хром-ванадийлі болаттан жасалған, жұмыс бөлігі 50-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан бұрағыш жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Бекіту алтыбұрышының кіріктірілген қысқыш механизмі штанганың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Ұшы магниттелген, бұл бір қолды босатуға және онымен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Саусақ асты ойықтары бар екі бөліктен тұратын тұтқа ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді және қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.121 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996019758 |
- Бағасы: 2 946 ₸

