
Қайтымды бұрауыш, қашаулар, ұштық бастар, 14 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 115565 топсалы реверсивті бұрағыш 14 бөліктен тұратын жинаққа кіреді, сонымен қатар 1/4 дюймдік (С типті) шанағы бар биттерді, шеткі розеткаларды және розетка адаптерін қамтиды. Саптамалары бар құрал бұрандалы қосылыстарды жылдам және тиімді орнату/бөлшектеу үшін қолданылады. Реверсивті механизм жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді және қолдың шаршауын азайтады, өйткені бұрауыштың тұтқасын үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ. Бұрауышпен ұзындығы 25 мм болатын кез келген биттерді пайдалануға болады. Жинақ жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған қашаулар мен ұштық бастар жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады. Реверс бекіткішті бұрап алу үшін штанганың айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. Екі компонентті тұтқа жұмыс ыңғайлылығын арттырады, өйткені қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 236 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 32 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.278 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 14 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051376 |
- Бағасы: 1 811 ₸

