
Топсасы бар қайтымды бұрағыш, қашаулар, ұштық бастар, 18 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 115545 топсалы реверсивті бұрағыш 18 бөліктен тұратын жинаққа кіреді, сонымен қатар 1/4 дюймдік (С типті) шанағы бар биттерді, шеткі розеткаларды және розетка адаптерін қамтиды. Саптамалары бар құрал бұрандалы қосылыстарды жылдам және тиімді орнату/бөлшектеу үшін қолданылады. Реверсивті механизм жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді және қолдың шаршауын азайтады, өйткені бұрауыштың тұтқасын үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ. Бұрауышпен ұзындығы 25 мм болатын кез келген биттерді пайдалануға болады. Жинақ жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған қашаулар мен ұштық бастар жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады. Реверс бекіткішті бұрап алу үшін штанганың айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. Бес позициялы құлыптауы бар айналмалы бас жету қиын жерлерде және шектеулі кеңістікте жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Екі компонентті тұтқа жұмыс ыңғайлылығын арттырады, өйткені қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.333 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 19 |
| Болат маркасы | 45Х |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051413 |
- Бағасы: 2 147 ₸

