
Қайтымды бұрауыш, бит жинағы, 11 дана, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
11546 матрицалық қайтымды бұрағыш, 11 дана бит жинағы бар, CrV болаттан жасалған, бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Бекіткіш механизм бекіткіштердің бұралуын және бұралуын жылдамдатады, себебі ол тұтқаны ұстауға уақыт пен күш жұмсамауға мүмкіндік береді. Айналмалы сақина қарама-қарсы бағытта айналу мүмкіндігін қамтамасыз ете отырып, кері айналдыруға қызмет етеді. Жиынтықта РН, SL және Torx саңылаулары бар ең көп таралған өлшемдердің биттері бар. Бұрауыш жиһазды құрастыруда, электр құрылғыларын, велосипедтерді, мотоциклдерді және автомобильдерді жөндеуде пайдалы болады. Артықшылықтары Биттер беріктігі жоғары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімді және ұзақ қызмет етеді. Жинаққа бұрауышпен жұмыс істеуге арналған бит ұстағыш кіреді, бұл биттерді ауыстыру процесін жылдамдатады. Биттер саптамаларды сақтауды және таңдауды жеңілдету үшін сплайн түрлері мен өлшемдерінің белгілері бар матрицалық ұстағышта жеткізіледі. Резеңке төсемдері бар үш бөліктен тұратын тұтқаның ойықтары бар саусақ асты ойықтары бар, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және алақаннан сырғып кетуді болдырмайды. Бұрауыш барлық өндірушілердің биттерімен үйлесімді, сондықтан істен шыққан шығын материалдарын ауыстыру оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.283 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 11 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996019765 |
- Бағасы: 1 631 ₸

