
Қайтымды бұрауыш, бит жинағы, 10 дана, CrV Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 115455 қайтымды бұрағыш, CrV болаттан жасалған бит жинағы бар, 10 бөліктен тұратын жинаққа кіреді және бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Ратчет механизмі тұтқаны ұстамай және сплайнды қайта реттемей-ақ жасауға мүмкіндік береді, бұл жұмысты айтарлықтай жылдамдатады және жеңілдетеді. Жиынтықта SL, PH, PZ саңылаулары бар ең танымал өлшемдердің 9 биті бар. Жинақ тұрмыстық мақсатта пайдалануға ұсынылады және жиһазды құрастыруда, тұрмыстық техниканы жөндеуде пайдалы болады және гаражда да пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — биттер тозуға төзімділігі жоғары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Бекіткіштерді бұрау және бұрап алу — корпуста айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік беретін кері қосқыш тұтқасы бар. Ыңғайлы сақтау — биттер ұстағышта жеткізіледі, сондықтан олар жоғалмайды. Әмбебаптылық — 1/4 дюймдік алтыбұрышты бекіту барлық өндірушілердің стандартты биттерімен үйлесімді. Пайдалану кезіндегі жайлылық — эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Тасымалдау ыңғайлылығы — биттері бар бұрағыш стандартты бұрағыштар жинағына қарағанда әлдеқайда ықшам және тасымалдау оңайырақ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 93 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.219 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 9 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078014 |
- Бағасы: 1 638 ₸

