
Қайтымды бұрауыш, тапанша типті, кілтті қуат элементі, бит жинағы, CrV, 6 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыштың битұстағышы мен қашаулары хромванадийлі болаттан жасалған. Жиынтыққа кіреді: PH – №1, №2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996015330 |
- Бағасы: 1 159 ₸

