
Қайтымды бұрауыш, айналмалы бастиек, биттер жинағы, CrV, 6 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11548 бұралмалы басты қайтымды бұрағыш, 6 дана CrV болаттан жасалған биттер жинағы бұрандалы қосылыстарды бұрау және бұрау үшін қолданылады. Ратчет механизмі жұмыс кезінде тұтқаны ұстау қажеттілігін жояды. Реверс қосқышы жұмыс бөлігін сағат тілімен де, сағат тіліне қарсы да бұруға мүмкіндік береді. Биттері бар бұрағыш — бұрауыштар жинағына тамаша балама. Жиынтықта PH, PZ және SL саңылаулары бар саптамалар бар. Жинақ кәсіби қолдану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Биттердің тозуға төзімділігі жоғары, өйткені олар хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған. Бұрауыш орналасу құлпы бар бұралмалы басының арқасында жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Саптамаларды сақтауға ыңғайлы, себебі олар ұстағышпен бірге келеді. Жинақты қажетті қондырмалармен толықтыруға болады, себебі бұрағыш кез келген өндірушілердің биттерімен үйлесімді. Бұрауышпен шаршауды азайта отырып, қолыңызда ыңғайлы болатын екі бөліктен тұратын тұтқаның арқасында жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.344 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996015347 |
- Бағасы: 2 165 ₸

