
Қайтымды бұрауыш, кілтті қуат элементі, бит жинағы, CrV, 6 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш екі компонентті эргономикалық тұтқамен және кілтке дейін күшпен қайтымды. Реверсивті механизм тұтқаны ұстамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді, бұл жұмыс кезінде физикалық кернеуді мүмкіндігінше азайтуға мүмкіндік береді. Бұрауыштың битұстағышы мен қашаулары хромванадийлі болаттан жасалған. Жиынтыққа жұмыс профилі бар биттер кіреді: PH – №1, №2.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.275 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996015354 |
- Бағасы: 1 232 ₸

