
Қайтымды бұрауыш, телескопиялық, кілтті қуат элементі, бит жинағы, CrV, 15 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыштың битұстағышы мен қашаулары хромванадийлі болаттан жасалған. Жиынтыққа РН профильдері бар биттер кіреді – №1, №2, №3.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 15 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996015361 |
- Бағасы: 2 132 ₸

