
Т-тәрізді тұтқасы бар бұрауыш, бит жинағы, 11 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бекіткіштерді бұрау және бұрап алу үшін 11 бөліктен тұратын бит жинағы бар Спарта 115655 Т-тұтқалы бұрағыш қолданылады. Жинаққа PH, PZ және SL саңылаулары бар ең көп таралған өлшемдегі биттер кіреді. Т-тәрізді тұтқа шебердің күшін үнемдей отырып, айналу моментінің күшін арттырады. Жинақ техниканы жөндеуге, жиһазды құрастыруға арналған және үйде пайдалануға ұсынылады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған 45 қашау жоғары беріктікке ие және механикалық кернеулерге төзімді. Бұрауыштың тұтқасында ілулі сақтауға арналған тесік бар. Бұрауыш кез келген өндірушілердің биттерімен үйлесімді, сондықтан оны қажетті қондырмалармен толықтыруға болады. Биттерге арналған икемді қашау-ұстағыш оларды сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді, қажетті саптаманы жылдам алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.162 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 11 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078175 |
- Бағасы: 305 ₸

