
Т-тәрізді эргономикалық тұтқасы бар бұрауыш, қашаулар мен қондырмалар жинағы, 20 дана, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық бұрағыш 11574 эргономикалық Т-тәрізді тұтқасы бар, CrV болаттан жасалған биттер мен розеткалар жинағы бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 20 бөліктен тұратын жинаққа кіреді. Онда 9 бит және 9 розетка бар, сондықтан жинақ болттарды, бұрандаларды және гайкаларды орнату және алу үшін жарамды. Биттерді бекіту үшін 1/4 дюймдік алты қырлы бекіткіш қарастырылған, ал розеткаларға арналған адаптер бар. Бұрауыштың тұтқасына біріктірілген 1/4 дюймдік бекіту шаршысын пайдалану тұтқаның ұзындығын ұзартуға және айтарлықтай күшпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жинақ кәсіби қолдану үшін ұсынылады. Саптаманың артықшылықтары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігін анықтайды. Кіріктірілген магнит бұрауышты бекіткішпен бір қолмен бағыттауға, екінші қолмен бекітілетін бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Бұрауыштың өзегі хромдалған, ол коррозияны болдырмайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Екі бөліктен тұратын тұтқаның сырғанауға қарсы беті бар, ол жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Тұтқаның "Т" пішіні бар, бұл жұмысты жеңілдетеді, бұл көп күш жұмсауды қажет етеді. Жинақ пластик қорапқа салынған, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.42 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 20 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078199 |
- Бағасы: 2 641 ₸

