
Т-тәрізді эргономикалық тұтқасы және бит жинағы бар бұрауыш, 11 дана, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11567 бұрағышында эргономикалық тұтқасы бар және 11 дана бит жиынтығы бар, CrV болаттан жасалған — бұл қажетті өлшемдегі бит бекітілген, алтыбұрышты бекітетін ұстағыш. Бұрауыш бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Жинаққа PH, PZ және SL сплайндары бар ең сұранысқа ие өлшемдегі биттер кіреді. Т-тәрізді тұтқа жоғары айналу моментін беру кезінде күш-жігерді үнемдейді. Жинақ тұрмыстық қолдану үшін ұсынылған. Артықшылықтары Биттер қаттылығы 53 HRC хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл олардың механикалық кернеулерге жоғары төзімділігін анықтайды. Бұрауыш барлық өндірушілердің биттерімен үйлесімді, сондықтан тозған саптамаларды оңай ауыстыруға болады. Жиынтыққа плашка-ұстағыш кіреді, соның арқасында қашаулар әрқашан қолда болады және жоғалмайды. Тұтқаның бұдырлы беті сырғуға қарсы тұрады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.176 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 11 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996011271 |
- Бағасы: 1 377 ₸

