
Т-тәрізді эргономикалық тұтқасы және саптамалар жинағы бар бұрауыш, 36 дана, CrV, Matrix пластикалық қорабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Т-тәрізді эргономикалық тұтқасы бар, CrV болаттан жасалған саптамалар жинағы бар Matrix 11572 бұрағыш пластикалық қорапқа салынған 36 бөліктен тұратын жинаққа кіреді. Бұрандалы бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Жинаққа SL, PH, PZ, Torx және HEX саңылаулары бар биттер, сондай-ақ болттармен, бұрандалармен және гайкалармен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін адаптері бар розеткалар кіреді. 60 және 90 мм ұзартқыш бит ұстағыштары шектеулі кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Жинақ электр құрылғыларын жөндеу, жиһаз құрастыру, монтаждау жұмыстары, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету кезінде пайдалы болады, сонымен қатар оны сапарға өзіңізбен бірге ала аласыз. Артықшылықтары Саптамалар хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан олар тозуға төзімділігімен ерекшеленеді және жоғары ресурсқа ие. Т-тәрізді тұтқа шебердің уақытын үнемдей отырып, айналу моментін арттыруға мүмкіндік береді. Жинақ пластик қорапта жеткізіледі, сондықтан оны сақтау және тасымалдау оңай. Биттер ұстағыштарға орналастырылады және сплайн түрлеріне қарай топтастырылады, бұл дұрыс саптаманы таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.605 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 36 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, HEX, торцевые головки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996011295 |
- Бағасы: 3 738 ₸

