
Телескопиялық бұрағыш, биттер жинағы, иілгіш жетек, 8 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биттер жинағы және иілгіш жетегі бар Спарта 115575 телескопиялық бұрағыш бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған 8 данадан тұратын жинаққа кіреді. РН, SL және Torx саңылаулары бар биттер көптеген бекіткіштерге сәйкес келеді. Иілгіш ұзартқыш сым ойықтарда және басқа жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Бұрауыш тұрмыстық мақсатта пайдалануға ұсынылады және жиһаз құрастыру, электр құрылғыларын, велосипедтерді жөндеу үшін қолданылады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған 45 бит беріктік пен тозуға төзімділікке ие. Магниті бар 1/4 дюймдік алтыбұрышты бекіткіш биттерді мықтап ұстайды, сондықтан олар жұмыс кезінде секіріп кетпейді. Бұрауышты бекіту өлшемі 1/4 дюйм болатын кез келген битпен толықтыруға болады, бұл құралдың мүмкіндіктерін кеңейтеді. Екі компонентті тұтқа қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Корпуста биттерге арналған розеткалары бар қалып орнатылған, бұл оларды сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 26 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.251 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078472 |
- Бағасы: 1 123 ₸

