
Соққылы-бұралмалы бұрауыш 1/2, қашаулар жинағы, 6 дана, пластикалық бокс Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11575 1/2 дюймдік алтыбұрышты, 6 дана бит жинағы бар пластикалық қораптағы соққылы бұрағыш бекіткіштерді бұрау және бұрап алу үшін, соның ішінде шамадан тыс тартылған немесе ескі бұрандалы қосылыстарды бөлшектеу үшін қолданылады. Саптамалар РН және SL саңылаулары бар бекіту элементтері үшін жарамды. Металл қаптамасы бар қуатты болат корпус балғаның соғуына төтеп бере алады. Жинақ жабдықты, автокөліктерді жөндеу кезінде, сондай-ақ басқа да кәсіби жұмыстарды орындау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Биттер хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған, сондықтан олар механикалық кернеулердің жоғарылауына төтеп бере алады. Алынбалы розетканың астында 1/4 дюймдік бекіту алаңы бар, сондықтан бұрауышты розеткалармен бірге пайдалануға болады. Жинақ қоймалары бар пластик қорапта келеді, сондықтан оны сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996003832 |
- Бағасы: 3 435 ₸

