
Соққылы-бұралмалы бұрауыш 1/2, қашаулар жинағы, 6 дана, резеңкеленген тұтқа, пластик қорап Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11579 1/2 дюймдік бекіткіш өлшемі бар, 6 дана бит жинағы бар, резеңкеленген тұтқасы бар, пластикалық қораптағы соққылы бұрағыш бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Металл артқы жағының арқасында ол балғамен соғуға төтеп бере алады, сондықтан ол тіпті тартылған немесе тот басқан бекіткіштерді де жеңе алады. Жинаққа кіретін биттер SL және PH сплайндары үшін жарамды. Құрал тұрмыста пайдалануға арналған, сонымен қатар үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған бұрағыш тұрақты механикалық кернеулерге төзімді және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Шарикті бекіткіші бар 1/2 дюймдік бекіту шаршысы розеткалары бар бұрауышты пайдалануға мүмкіндік береді. Бұрауыштың корпусы резеңкеленген және ол алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Жиынтықтың барлық элементтері сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін пластикалық қораптың қоймаларына орналастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.916 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996011318 |
- Бағасы: 3 803 ₸

