
Соққылы-бұралмалы бұрауыш 1/2, бит жинағы, 6 дана, қара профессионалды тұтқа, пластик қорап Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11561 қара тұтқасы бар, 1/2 дюймдік алтыбұрышты, 6 данадан тұратын биттер жинағы бар пластикалық корпустағы соққылы бұрағыш бұрандалы қосылымдармен жұмыс істеуге, соның ішінде шамадан тыс тартылған немесе тот басқан бекіткіштерді бөлшектеуге арналған. . Оның балғамен соғуға төтеп бере алатын металл артқы жағы бар. Жабдықтар мен автотехниканы жөндеуде қолданылады, кәсіби қолдану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Соққы биттері қаттылығы 45-52 HRC хром-ванадий тобындағы шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары динамикалық жүктемелерге төтеп бере алады. Бұрауыш айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік беретін кері қосқышпен жабдықталған. Эргономикалық тұтқаның резеңкеленген бедерлі беті бар, ол сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Жинақ әрбір элементтің астына қоймалары бар пластик қорапта келеді, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.195 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 115-Отвертки с битами, угловые отвертки |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996078519 |
- Бағасы: 5 494 ₸

