
Бұрауыш Expert, PH2 х 38 мм, CrV, Спарта екі компонентті тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өзек хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жұмыс бетінің қаттылығы 46 HRC. Ұшы магниттелген. Бұрауыштарда ілуге арналған тесігі бар эргономикалық пішінді екі бөліктен тұратын сырғанауға қарсы тұтқасы бар. Expert сериясына әртүрлі өлшемдегі PH, SL профильдері бар бұрағыштар кіреді. Expert сериялы бұрағыштар бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 116-Екі компонентті тұтқасы бар "Спарта" бұрағыштары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996004051 |
- Бағасы: 170 ₸

