
Бұрауыш Profi, PH1 х 100 мм, S2, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix "Profi" 11842 ұзындығы 100 мм, S2 болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар, PH1 өлшемді бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Кәсіби бұрағыш монтаждау, құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмас көмекші болады. Ұзындығы 100 мм штанганың арқасында бекіткіштерді ойықтарға бұрап, бұрап алуға болады. Артықшылықтары Қаттылық пен беріктік материалдардың жоғары сапасымен қамтамасыз етіледі: өзек CrV болаттан, ал ұшы шыңдалған S2 аспаптық болаттан жасалған. Жұмыс бөлігі фосфатталған, осылайша бекіткіштің саңылауымен адгезия жақсарады. Магниттелген шаншу бекіткіштерді бекітуге және бекітілетін бөлікті ұстау үшін бір қолды босатуға мүмкіндік береді. Бұрауыштың тұтқасында жұмыс параметрлері бар таңбалау пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Бұрауыш Тайваньда жоғары сапа бақылауымен жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді. Арнайы ойықтары бар үш компонентті тұтқа қолда сенімді жатады. Тұтқа тұтас құю әдісімен жасалған, бұл жұмыс бөлігімен берік адгезияға қол жеткізуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.082 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 118-Отвертки "Matrix Profi" S2 с комбинированной двухкомпонентной ручкой |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Өзек материалы | S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996010717 |
- Бағасы: 881 ₸

