
Бұрауыштар жинағы 6 дана, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті тұтқалары бар S2 болаттан жасалған 6 бұрағыштың 12164 жиынтығы SL және PH профилі бар бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Жоғары сапалы бұрағыштар жоғары жүктемелерге төтеп беруге арналған, сондықтан олар тұрмыстық және кәсіби пайдалануға жарамды. ұзындығы 75-150 мм штангалары бар 6 бұрағыш бекіткіштермен бетінде және ойықтарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарысынғыштық — бұрағыштар жоғары сапалы S2 аспаптық болаттан жасалған.Жоғары ресурс — индукциялық шынықтырудың арқасында жұмыс бөліктерінің қаттылығы 56-58 HRC құрайды, бұл олардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Пайдаланудың қарапайымдылығы — саңылаулардың арнайы ойықтары мен фосфатты жабыны бекіткіштердің зақымдануын болдырмай, жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді.Коррозияға төзімділік — бұрауыш өзектеріндегі хром жабыны олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Магниттелген бекіткіш ұштары бұрауыштардың саңылауында мықтап ұсталады, сондықтан оларды тесікке бағыттау ыңғайлы.Кең мүмкіндіктер — тұтқалардың негізіндегі алтыбұрышты құлақшалар айналу моментін арттыру үшін 10 мм кілтті пайдалануға мүмкіндік береді.Дөрекі және анық таңбалау — әрбір тұтқаның артқы жағында ойықтың стандартты өлшемі бар, бұл белгілі бір тапсырма үшін дұрыс бұрағышты табуды жеңілдетеді.Сенімділік және жайлылық — үш бөліктен тұратын тұтқалар штангаларға мықтап бекітілген және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 142 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.62 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070292 |
- Бағасы: 7 838 ₸

