
Бұрауыштар жинағы PH, 3 дана, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Philips типті бекіткіштерді (PH0, PH1 және PH2) монтаждау және бөлшектеу үшін жарамды, үш бөліктен тұратын тұтқалары және филлипс басы бар S2 болаттан жасалған 3 бұрағыш жиынтығы Gross 12166. Кәсіби жөндеу, құрылыс және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Әмбебап жиынтықта 75-150 мм штангалары бар 3 бұрағыш бар, сондықтан оны бекіткіштермен бетінде және ойықтарда жұмыс істеу үшін пайдалануға болады.Артықшылықтарысынғыштық — бұрағыштар жоғары сапалы S2 аспаптық болаттан жасалған.Жоғары ресурс — индукциялық шынықтырудың арқасында жұмыс бөліктерінің қаттылығы 56-58 HRC құрайды, бұл олардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Пайдаланудың қарапайымдылығы — саңылаулардың арнайы ойықтары мен фосфатты жабыны бекіткіштердің зақымдануын болдырмай, жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді.Коррозияға төзімділік — бұрауыш өзектеріндегі хром жабыны олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Магниттелген бекіткіш ұштары бұрауыштардың саңылауында мықтап ұсталады, сондықтан бекітілетін бөлікті ұстап тұрып, бір қолмен тесікке бағыттау ыңғайлы.Кең мүмкіндіктер — тұтқалардың негізіндегі алтыбұрышты құлақшалар айналу моментін арттыру үшін 10 мм кілтті пайдалануға мүмкіндік береді.Ірі және айқын таңбалау — әрбір тұтқаның артқы жағында саңылаудың өлшемі көрсетілген, бұл белгілі бір тапсырма үшін дұрыс бұрағышты табуды жеңілдетеді.Сенімділік және жайлылық — үш компонентті тұтқалар өзектермен тығыз байланысқан және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 101 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.315 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070308 |
- Бағасы: 4 573 ₸

