
Бұрауыштар жиынтығы SL, 3 дана, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті тұтқалары бар S2 болаттан жасалған 3 бұрағыштың 12165 жиынтығы SL3, SL4 және SL5,5 профильді бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Бұрауыштардың жоғары сапасы оларды жоғары жүктемелермен кәсіби мәселелерді шешу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Жинақтағы бұрағыштардың бетінде де, ойықтарында да бекіткіштермен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін әртүрлі ұзындықтағы 75-150 мм штангалары бар.Артықшылықтарысынғыштық — бұрағыштар жоғары сапалы S2 аспаптық болаттан жасалған.Жоғары ресурс — индукциялық шынықтырудың арқасында жұмыс бөліктерінің қаттылығы 56-58 HRC құрайды, бұл олардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Пайдаланудың қарапайымдылығы — саңылаулардың арнайы ойықтары мен фосфатты жабыны бекіткіштердің зақымдануын болдырмай, жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді.Коррозияға төзімділік — бұрауыш өзектеріндегі хром жабыны олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Магниттелген бекіткіш ұштары бұрауыштардың саңылауында мықтап ұсталады, сондықтан бекітілетін бөлікті ұстап тұрып, бір қолмен тесікке бағыттау ыңғайлы.Кең мүмкіндіктер — тұтқалардың негізіндегі алтыбұрышты құлақшалар айналу моментін арттыру үшін 10 мм кілтті пайдалануға мүмкіндік береді.Ірі және айқын таңбалау — әрбір тұтқаның артқы жағында саңылаудың өлшемі көрсетілген, бұл белгілі бір тапсырма үшін дұрыс бұрағышты табуды жеңілдетеді.Сенімділік және жайлылық — үш компонентті тұтқалар өзектермен тығыз байланысқан және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 101 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070315 |
- Бағасы: 3 612 ₸

