
Бұрауыштардың құрама жинағы 2 дана, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 12168 комбо жинағы Philips және Slotted типті бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік беретін үш бөліктен тұратын тұтқалары бар S2 болаттан жасалған 2 бұрауышты қамтиды. Ол құрылыс, жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби міндеттерді шешу үшін қолданылады. Бұрауыштардың өзектерінің ұзындығы 75-100 мм, сондықтан жинақ оңай қол жетімді бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады.Артықшылықтарытозуға төзімділік және беріктік — бұрағыштар жоғары сапалы S2 аспаптық болаттан жасалған.Жоғары ресурс — бұрауыштардың өзектері индукциялық шынықтырудан өтті, олардың қаттылығы 56-58 HRC құрайды.Пайдаланудың қарапайымдылығы — арнайы ойықтары мен фосфатты жабыны бар саңылаулар бекіткіштің басына мықтап жабысады, бұл оның зақымдану қаупін азайтады.Тоттан қорғау — шыбықтардың хромдалған жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді.Магниттелген бекіткіштерді бір қолмен тесікке бағыттау ыңғайлы, себебі. ол саңылаудан құлап кетпейді.Жетілдірілген функционал — тұтқалардағы алтыбұрышты құлақшалар бұрау моментін 10 мм-ге арттыру үшін кілтті пайдалануға мүмкіндік береді.Эргономика — үш бөліктен тұратын тұтас құйылған тұтқалар қолыңызда сенімді орналасады, бұл жұмыс кезінде аз күш жұмсауға мүмкіндік береді.Дөрекі және анық таңбалау — әрбір тұтқаның артқы жағында ойықтың стандартты өлшемі бар, бұл белгілі бір тапсырма үшін дұрыс бұрағышты табуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 2 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070407 |
- Бағасы: 3 959 ₸

