
Бұрауыш Anti-Slip, PH1 х 100 мм, CrV, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix Anti-Slip 12244, PH1 x 100 мм, CrV болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар, құрылыс алаңында, автокөлік жөндеу шеберханасында, пәтерде кәсіби мәселелерді шешуге мүмкіндік береді. Ол Phillips "крест" өлшемді бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Бұрауыш ұзындығы 100 мм штангамен жабдықталған, соның арқасында беттерде және ойықтарда жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Бұрауыштың жоғары сапасы мен беріктігі 50-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған CrV легирленген болаттан жасалған штангаға кепілдік береді. Фосфатталған шлиц бекіткішпен жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді, жұмыс дәлдігін арттырады. Магниттелген шаншу оған өздігінен бұрап тұратын бұранданы орнатуға және бір қолмен жұмыс істеуге, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Саусақ асты ойықтары мен ұсақ ойықтары бар екі бөліктен тұратын тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.091 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 122-Отвертки "Matrix Antislip" с антискользящей двухкомпонентной ручкой |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996011684 |
- Бағасы: 329 ₸

