
Бұрауыш Anti-Slip, SL5 х 38 мм, CrV, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар CrV болаттан жасалған Matrix Anti-Slip 12202, SL5,0 x 38 мм бұрағыш кәсіби салада стандартты өлшемдегі "минус" саңылаулы бекіткіштерді бұрау және алу үшін қолданылады. Бұл слесарларға, монтажшыларға, құрылысшыларға және жеке шеберлерге пайдалы. Ал 38 мм қысқа штанганың арқасында бұрағыш шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы, бұл оны автокөлік жөндеу шеберханасында жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Бұрауыштың жоғары сапасы мен беріктігі 50-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған CrV легирленген болаттан жасалған штангаға кепілдік береді. Фосфатталған шлиц бекіткішпен жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді, жұмыс дәлдігін арттырады. Магниттелген шаншу оған өздігінен бұрап тұратын бұранданы орнатуға және бір қолмен жұмыс істеуге, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Саусақ асты ойықтары мен ұсақ ойықтары бар екі бөліктен тұратын тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.064 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 122-Отвертки "Matrix Antislip" с антискользящей двухкомпонентной ручкой |
| Сырықтың ұзындығы | 38 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996011479 |
- Бағасы: 343 ₸

