
Бұрауыш аралас SL6/PH2 мм, CrV, сырғуға қарсы екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген бұрағыш Matrix 12290, SL6,0/PH2 мм, CrV болаттан жасалған, сырғанауға қарсы екі компонентті тұтқасы бар, екі жақты штанганың арқасында бұрандалы қосылыстардың екі түрін бірден орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді: Slotted және Phillips. Ол құрылысшылар, монтажшылар, слесарлар және жеке шеберлер үшін таптырмайтын құралға айналады. Штанганың ұзындығы 150 мм болғандықтан, бұрағыш ойықтардағы бекіткіштерге оңай жетеді. Артықшылықтары Бұрауыштың өзегі CrV легирленген болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік. Болат жүктемелерге төзімділікті қамтамасыз ету үшін 50-52 HRC жоғары қаттылыққа дейін шыңдалған. Екі компонентті тұтқа ұсақ ойықтармен жабдықталған, соның арқасында бекіткіштердің ұстағышы жақсарады. Бұрауыш оңай сақтау және тасымалдау үшін ілулі картаға оралған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.129 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 122-Отвертки "Matrix Antislip" с антискользящей двухкомпонентной ручкой |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996020389 |
- Бағасы: 735 ₸

