
Бұрауыш Insulated, PH0 x 75 мм, CrMo, 1000 В дейін, екі компонентті тұтқа Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix Insulated 12924, PH0 x 75 мм, CrMo болаттан жасалған, 1000 В дейін, екі компонентті тұтқасы бар, Phillips "крест" типті бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Бұл кәсіби шеберлерге жөндеу жұмыстарын жүргізу және электр жабдықтарына техникалық қызмет көрсету кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 75 мм өзек оңай қол жетімді бекіткіштерді және ойықтарда орналасқан бекіткіштерді орнату/бөлшектеу үшін оңтайлы болып табылады. Маңызды — тұтқаның 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік жабыны бар, бірақ қауіпсіздік шаралары кернеумен жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Қаттылығы 50-56 HRC хром-молибденді болаттан жасалған өзек жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады. Бұрауыштың сенімділігіне диэлектрлік қасиеттерін (1000 В дейін) растайтын неміс VDE сертификаты кепілдік береді. Магниттелген ұшы бекіткіштерді тесікке оңай бағыттауға мүмкіндік береді. Қажетті бұрауышты оңай табу үшін тұтқада саңылау өлшегішінің белгісі бар. Бедерлі саусақ асты ойықтары бар екі компонентті эргономикалық тұтқаның арқасында бұрағыш қолға сырғып кетпейді. Тұтқалардағы тесіктің арқасында бұрағышты оңай сақтау үшін іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.08.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.08875-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12924.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.08875-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-Mo |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996031828 |
- Бағасы: 924 ₸

