
Бұрауыш Insulated, SL4 x 100 мм, CrMo, 1000 В дейін, екі компонентті тұтқа Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix Insulated 12916, SL4,0 x 100 мм, CrMo болаттан жасалған, 1000 В-қа дейінгі екі компонентті тұтқасы бар, "минус" саңылаулы типті бекіткіштері бар жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Диэлектрлік жабынның арқасында ол 1000 В-қа дейінгі кернеуге төтеп бере алады, сондықтан ол электр жабдықтарын баптауға, розеткаларды орнатуға және т.б. үшін оңтайлы болып табылады. Маңызды — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Тозуға төзімділік және беріктік — өзек қаттылығы 50-56 HRC хром-молибденді болаттан жасалған. Сенімділік — бұрауышта 1000 В—қа дейінгі диэлектрлік қасиеттерді растайтын неміс VDE сертификаты бар Магниттелген бекіткіш ұшы бұрауыштың өзегіне бекітіледі және құлап кетпейді. Жұмыстың ыңғайлылығы — тұтқада саңылау өлшегіші бар ақпарат бар. Ыңғайлы жұмыс — бедерлі саусақ асты ойықтары бар екі компонентті эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. Ыңғайлы сақтау — бұрауыштың тұтқасында ілу үшін тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.08.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.08875-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12916.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.08875-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-Mo |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | SL4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996031781 |
- Бағасы: 1 133 ₸

