
Электрлік зонд 130 мм, 100-500 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Тік саңылау" профилі бар индикатор бұрағыш тұрмыстық электр желілерінде кернеудің болуын анықтауға арналған. Тұтқа мөлдір ацетилцеллюлозадан жасалған. Өзек бүкіл ұзындығы бойынша оқшаулаумен жабылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.86633 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/130405.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.86633.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.012 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 130-Бұрағыш-сынама алғыштар |
| Сезімталдықтың максималды шегі | 500 Жылы |
| Кернеу | 100-500 жылы |
| Айнымалы кернеу, байланыссыз әдіс | 500 В |
| Өлшеу тәсілі | бесконтактный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996085210 |
- Бағасы: 159 ₸

