
Кернеу сынағышы 12-220В, Спарта неон шамы бар сұйық кристалды дисплей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тікелей саңылау профилі бар индикатор бұрағыш электр желілерінде кернеудің болуын анықтауға, аккумуляторлар мен батареялардың күйі мен полярлығын тексеруге, сымның үзілуін тексеруге, микротолқынды және электромагниттік сәулеленуді анықтауға арналған. Пластмассадан жасалған, толығымен оқшауланған жалпақ тұтқаның ішіне сұйық кристалды дисплей орнатылған, ол жазылған кернеу диапазонын көрсетеді. Кіріктірілген индикатор шамымен жабдықталған, ол бұрауыштың ұшы кернеудегі контактіге тиген кезде жанады. Din VDE 0680 Teil 6 04.77 және CE еуропалық стандартына төзімділік сәйкестігі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86524 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/130855.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.86524.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 130-Бұрағыш-сынама алғыштар |
| Кернеу | 12-220 жылы |
| Ерекшеліктері | өзек жабыны мырыш |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996104546 |
- Бағасы: 446 ₸

