
70-250 В көп функциялы Спарта кернеу сынағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тікелей сплайнның жұмыс профилі бар көп функциялы кернеу сынағы. Айнымалы және тұрақты токтың болуын контактілі және контактісіз әдістермен анықтауға арналған. Батареялармен жабдықталған және электромагниттік өрістерді, сондай-ақ контактілі және контактісіз әдістер арқылы айнымалы және тұрақты ток кернеуінің болуын анықтау үшін тиімді қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.86633 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/130905.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.86633.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.053 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 130-Бұрағыш-сынама алғыштар |
| Батареялар саны | 1 дана |
| Сезімталдықтың максималды шегі | 250 Жылы |
| Кернеу | 70-250 жылы |
| Ерекшеліктері | өзек жабыны мырыш |
| Айнымалы кернеу, байланыссыз әдіс | 70-600 жылы |
| Айнымалы кернеу, байланыс әдісі | 70-250 жылы |
| Тұрақты кернеу, контактілі әдіс | 0-250 жылы |
| Өлшеу тәсілі | контактный, бесконтактный |
| Тағам түрі | 1,5 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Батареялардың типтік өлшемдері | LR41 |
| Штрих-код | 4044996104560 |
- Бағасы: 652 ₸

