
Бұрауыштар жинағы 4 дана, SL5 x 100.6 x 100, PH1 x 100, 2 x 100, көміртекті болат, Спарта пластик тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көміртекті болаттан жасалған, пластик тұтқалары бар Спарта 13220 бұрағыш жинағы ең көп таралған өлшемдердің 4 бұрағышын қамтиды: SL5x100, 6x100, PH1x100, 2x100, бұл оны әмбебап етеді. Ол тұрмыста пайдалануға, атап айтқанда күрделі емес жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізуге арналған. Артықшылықтары Бұрауыштардың өзектері көміртекті болаттан жасалған және никельмен қапталған, осылайша олардың беріктігі мен коррозияға төзімділігіне қол жеткізіледі. Өзектердің ұзындығы 100 мм бұрауыштармен бекітпелерді шағын ойықтарға орнату/бөлшектеу ыңғайлы. Тұтқалардың қырлы беті бұрағыштардың қолға сырғып кетуіне жол бермейді, май мен бензинге төзімді. Көпіршікті қаптама бұрауыштарды оңай сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 132-Отвертки с черной пластиковой рукояткой (Леруа) |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Пәндер саны | 4 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070278 |
- Бағасы: 903 ₸

