
Диэлектрлік бұрағыштар жинағы 7 дана, 1000 В дейін, 250 В дейінгі электр зонд, екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1000 В-қа дейінгі кернеуге төтеп беретін, 250 В-қа дейінгі сынағышы бар екі компонентті тұтқалары бар Matrix 13355 диэлектрлік бұрағыштар жинағы 7 элементтен тұрады және электрлік жұмыстарды орындауға арналған. Бұрауыштар толығымен оқшаулағыш материалмен қапталған және шеберді электр тогының соғуынан қорғайды. SL және PH шлицтері үшін жарамды. Жиынтыққа кіретін тестер желідегі кернеудің болуын жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Жинақ кәсіби қолдану үшін ұсынылады. Жұмыстарды орындау алдында желіні токтан ажырату немесе одан аспапты ажырату керек. Бұрауыштардың ұштарының артықшылықтары хром-молибден тобындағы болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары беріктікке ие. Магниттелген ұштықтар бұрағыштарды бір қолмен бекітілген бекіткіштермен бағыттауға мүмкіндік береді, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті бір уақытта ұстайды. Кеңестердің фосфатталған беті коррозиядан қорықпайды, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті арттырады. Тұтқалардың артқы жағында ілулі сақтауға арналған тесіктер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.08.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.08875-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/13355.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.08875-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.615 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 7 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996031767 |
- Бағасы: 7 619 ₸

