
Дәлме-дәл механикаға арналған бұрауыштар жинағы, CrMo, екі компонентті тұтқалар, 6 дана, жалпы пластикалық қорап
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
13347 — дәлме-дәл механикаға арналған бұрағыштар жинағы, CrMo, екі компонентті тұтқалар, 6 дана, қабат. бокс// Gross Пластикалық қораптағы екі компонентті тұтқалары бар Gross 13347, CrMo дәлме-дәл механикалық бұрағыштар жинағы тұрмыстық техниканы, сағат механизмдерін және т.б. жөндеу кезінде ұсақ бұрандалармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бұрауыштар SL және PH өлшеміндегі бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге арналған. Кәсіби жинақ қарқынды жүктемелермен күрделі есептерді шешу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — бұрауыштардың өзектері жоғары сапалы хром-молибденді болаттан жасалған. Ұштықтардың тоттануға қарсы жабыны — сумен жанасқанда олар бұзылмайды. Артқы жағындағы бұралмалы шайба — бұрағыштар жоғары жылдамдықты жұмысты қамтамасыз етеді, өйткені олар алақанмен емес, саусақтармен бұрылады. Екі компонентті бұрауыш тұтқалары қолыңызда сенімді түрде орналасады, соның арқасында шағын элементтермен тиімді жұмыс істеуге болады. Пластикалық қорап — жинақты сақтауға және өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Бұрауыш ілгіш саңылауларын ілгектер мен шегелерде сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 174 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.211 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070339 |
- Бағасы: 4 652 ₸

