
Дәлме-дәл механикаға арналған бұрағыштар жинағы, 11 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 133605 бұрағыш жинағы, 11 дана, SL және PH саңылаулары бар микро бұрандаларды орнату/бөлшектеу кезінде дәл механика үшін қолданылады. Ол қарапайым тұрмыстық жұмыстарға арналған, оны жеке шеберханада қолдануға болады. Жинақтың көмегімен ұсақ тұрмыстық техниканы, көзілдірікті, сағаттарды және т.б. жөндеу оңай. Артықшылықтары Жұмыстың ыңғайлылығы мен дәлдігі — бұрауыштар айналмалы төбешіктермен жабдықталған. Гофрленген болат тұтқалар — бұрағыштар қолыңызда сырғып кетпейді. Қауіпсіз сақтау және тасымалдау — жинақтың бөлшектері қоймасы бар пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.127 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Пәндер саны | 11 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996065410 |
- Бағасы: 723 ₸

