
Fusion дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыштар жинағы, екі компонентті тұтқа, 6 дана, Matrix пластик қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2 компонентті тұтқалары бар Matrix Fusion 13361 дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған бұрағыштар жинағы пластикалық қарындаш қорапқа салынған 6 данадан тұрады және портативті жабдыққа техникалық қызмет көрсетуге және жөндеуге арналған. Жинақтағы бұрағыштар PH, SL және Torx саңылаулары бар бекіткіштер үшін жарамды. Эргономикалық екі компонентті сырғуға қарсы тұтқалары сенімді ұстауды және қозғалыстардың қажетті дәлдігін қамтамасыз етеді. Жинақ кәсіпқойларға да, үй шеберлеріне де пайдалы. Артықшылықтары Штангалар жоғары беріктікке ие және тозуға төзімді, өйткені олар жоғары сапалы жапондық S2 легирленген болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, себебі ол берік пластикалық қарындаш қорапқа салынған. Бұрауыштарды тұтқалардағы саңылаулардың арқасында аспалы түрде сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 151 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070384 |
- Бағасы: 3 028 ₸

