
Бұрауыштар жинағы, PH, SL-5 дана, диэлектрлік 2 дана, 220 В-қа арналған сынама-1 дана, 8 дана Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 135435 бұрағыш жинағы 8 элементті қамтиды: РН және SL профилі бар бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге арналған 5 бұрағыш, 2 диэлектрлік бұрағыш және 220 В электр зондтары. Ол электр жабдықтарын жөндеу және техникалық қызмет көрсету кезінде үй шаруашылығында пайдалы болады. Маңызды — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуді болдырмайды! Артықшылықтары Бұрауыштардың өзектері тұрмыстық тапсырмаларды орындау үшін оңтайлы 45 болаттан жасалған. Жиынтықтағы сынаушы жұмыс бөлшектерінде токтың болуын қадағалауға мүмкіндік бере отырып, жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Тұтқалардағы аспа саңылаулары бұрауыштарды жұмыс орнында ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді. Эргономикалық пішінді тұтқалардың жұмысқа ыңғайлы болуы үшін сырғанауға қарсы жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 372 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 202 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86640 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.86640.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 8 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070506 |
- Бағасы: 1 957 ₸

