
Бұрауыштар жинағы, қашаулар, екі компонентті тұтқалар, 21 дана Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 13309 жинағы 21 элементті қамтиды: екі бөліктен тұратын тұтқалары бар бұрағыштар және ұзындығы 25 мм қашаулар. Тұрмыстық жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде бұл арзан және практикалық шешім болады. Жинақ сәйкесінше РН және SL типті бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге арналған филлипс және минус басты бұрағыштарды қамтиды. Ал ұстағыш бұрағыш пен ауыстырылатын қашаулар HEX және TORX типті бұрандалармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бұрауыштың артықшылықтары көміртекті болаттан жасалған, қажетті беріктік пен тозуға төзімділікке ие. Екі компонентті тұтқалардың арқасында бұрағыштар қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Жинақ оңай сақтау және тасымалдау үшін қорапта жеткізіледі. Әрбір бұрағышты тұтқадағы берілген тесіктің арқасында ілуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 302 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 21 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996011264 |
- Бағасы: 6 294 ₸

